Monopoly Home - Μεσιτικό γραφείο στην Θεσσαλονίκη
(+30)2310-940-480
#13854:Διαμερισμα για ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ

Περιοχή: Κέντρο.

Νέα Κατοικία για Ενοικίαση Τύπου: Διαμέρισμα με τιμή: 680€ και εμβαδόν(τμ): 75τμ | 2 Δωμάτια, 1 Σαλοκουζινα, 1 Μπάνιο, Όροφος 6ος. Χαρακτηριστικά: Ταχυδρομικός κώδικας 54630, Κωδικός Ακινήτου 13854, Κλιματισμός , Βεράντα , Ασανσέρ , Πρόσοψης , Τύπος Θέρμανσης Φυσικό αέριο, Θέρμανση Αυτόνομη Θέρμανση, Πόρτα Ασφαλείας , Ηλιακός Θερμοσίφωνας , Αποθηκευτικός Χώρος , Θέα ανοιχτωσια, Για φοιτητές , Ανακαινισμένο , Κουφώματα Συνθετικά, Τύπος πατώματος Πλακάκι, Τέντα , Φωτεινό , Διπλά Τζάμια , Βαμμένο ,Βρίσκεται μόλις 70 μέτρα από τη στάση Μετρό «Πλατεία Δημοκρατίας», προσφέροντας άμεση και εύκολη πρόσβαση σε όλη την πόλη. Η τοποθεσία εξυπηρετεί ιδανικά φοιτητές, εργαζόμενους, οικογένειες αλλά και επαγγελματική χρήση, καθώς βρίσκεται δίπλα σε συγκοινωνίες, καταστήματα, supermarkets, καφέ, εστιατόρια και υπηρεσίες .Διαθέσιμο 1/6/2026

ΠΡΟΣΟΧΗ! Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α.

Μεσιτικό γραφείο Monopoly Home
Βοσπόρου 40, Κάτω Τούμπα, 54454
monopoly40@hotmail.com | www.monopoly40.com | 2310.940.480 - 6972.035.666 [...]

Αρχεία:

€ 680
Μέγεθος
75m2
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Τουαλέτες - WC
0
Κουζίνες
1
Διαθέσιμο από
11/05/2026

Βασικα Χαρακτηριστικα

Τιμή
680€
Τιμή ανά τ.μ
9.07€
Εμβαδό
75m2
Τύπος
Διαμερισμα
Θέρμανση
Αυτόνομη Θέρμανση
Μέσο Θέρμανσης
Φυσικό αέριο
Υπνοδωμάτια
2
Μπάνια
1
Τουαλέτες - WC
0
Κουζίνες
1
Όροφος
6
Έτος Κατασκευής
1978

• Βαμμένο
(+30)2310-940-480

Ενδιαφερομαι για το ακινητο(13854)

Σχετικα

Ακινητα για ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ.